european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Hlavní výhody zařízení Sensitiv Imago™ Angel

 

Zařízení

Sensitiv Imago™ Angel je nový modul, který byl vytvořen k rozšíření možností Sensitivu Imago 530 a Sensitivu Imago 130 v oblastech energetické ochrany vašeho životního prostředí (vaše kancelář nebo domov), neutralizace elektromagnetického smogu a elektromagnetických frekvencí, které vyzařují počítače a jiná zařízení. Dále má efekt na geopatogenní zóny, Hartmannovu mřížku a žíly podzemní vody.Metoda

Princip fungování Sensitiv Imago™ Angel je založen na rozsáhlých znalostech a mnoha let výzkumu vlastností minerálů a vlivu jejich specifických vibrací.


Sensitiv Imago™ Angel funguje na principu řízeného uvolňování energie z minerálů. Je dobře známo, že každý určitý minerál “rezonuje“ na určité frekvenci. Tento fakt neplatí jen pro minerály ale i pro vše ostatní.


Minerály skrývají neuvěřitelné množství energie. Rozsah frekvencí, ve kterém každý jeden minerál “rezonuje“ je vědecky podložený a tato znalost je využívána pro optimální funkčnost a nastavení zařízení Sensitiv Imago™ Angel.


Bylo stanoveno, že určité minerály v přesném sestavení mohou pracovat v korelaci. Určité minerály rezonující v jejich určitém rozsahu mohou utvořit vzájemně podpůrnou rezonanci, která přirozeně naladí své okolí – ať už to jsou geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které rezonující v určitém frekvenčním pásmu. Díky tomuto principu je možné snížit vliv negativních vibrací a nastolit harmonické prostředí plné energie.Poptat cenu


Naši partneři