european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Strukturovaná voda - stejný typ vody, jaký máme ve všech našich buňkách

 

Strukturovaná voda je „voda, která se nachází v přírodě“. Teorie je taková, že strukturované molekuly vody mohou mít vyšší úroveň elektrických nábojů, ve specifickém pořadí, která pomáhá buňkám lépe fungovat. Když jsou molekuly vody optimálně nabity, voda se vyznačuje vyšší mikrobiologickou stabilitou a nižším povrchovým napětí a funguje jako zásobník energie. Ale když je voda mechanicky filtrována, ošetřována chemickými látkami a kontaminována různými znečišťujícími látkami nebo toxiny (to vede k vysoké toxicitě vodovodní vody a abnormální hladině estrogenu v naší vodě), struktura se mění, a proto voda ztrácí některé ze svých elementárních přínosů.Gerald Pollack z Univerzity ve Washingtonu je jedním z předních odborníků na strukturovanou vodu. Poté, co vystudoval vědu a technologie zpracování pitné vody v průhěhu posledních 10 let, věří, že voda je hluboce ovlivněna zdroji světla a tepla, které se nacházejí v přírodě, což mění molekulární složení vody, kterou pijeme, ukládáme a zpracováváme v našem těle.


Přestože je výzkum v tomto oboru stále omezený, strukturovaná voda má zdá se optimální pH, které je pro zdraví naprosto klíčové, a může být právě tím konkrétním zdrojem energie, který nám pomáhá zůstat maximálně hydratovanými:


Existuje předpoklad, že jakmile voda jednou vstoupí do těla a pronikne do buněk, je schopna se v důsledku působení určitých zdrojů energie sama restrukturalizovat. Tyto restrukturalizační zdroje energie mohou zahrnovat zdroje tepla (včetně slunce, Země, radiačního zařízení nebo podložky pro ohřev svalů), infračerveného záření nebo dokonce lidského dotekuPoptat cenu


Naši partneři