european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     
Slide 1 jFlow Plus
Slide 2 jFlow Plus
Slide 3 jFlow Plus
Slide 4 jFlow Plus
Slide 5 jFlow Plus
Slide 6 jFlow Plus
Slide 7 jFlow Plus
Slide 1 jFlow Plus
Slide 2 jFlow Plus
Slide 3 jFlow Plus
Slide 4 jFlow Plus
Slide 5 jFlow Plus


Představujeme Vám počítačovou DIAGNOSTIKU a TERAPII Sensitiv Imago.

Vážení a milí,


dovolte nám poděkovat všem Vám, našim klientům, kolegům a všem ostatním, kdo sdílí stejnou myšlenku. Děkujeme Vám za přízeň a za to, že se i v takto nelehké době snažíte neslevovat ze svých hodnot a cílů, ba právě naopak... ukazujete to nejlepší co ve Vás je.


Máme za sebou další rok, který až do samého konce zdůrazňoval svou moc nad našimi životy a v mnohých z nás i po svém odchodu zanechal hořkou pachuť. To vše už je ale za námi.


Společně stojíme na počátku roku nového, roku s nádhernou číslicí 2022 a i díky Vám věříme, že nás tento rok příjemně překvapí. Věříme že bude úžasný - plný tolik očekávaného klidu, naděje a mnoha nových možností.


Věříme, že se rok 2022 stane tím, na který budeme velice rádi vzpomínat.


Rádi bychom Vám proto do nového roku popřáli, aby se Vám splnilo vše, co jste si přáli. Aby se Vám každá vteřina vynaloženého úsilí v tomto roce bohatě vrátila a přiblížila Vás k Vaším cílům. Věříme, že mnohým z Vás budeme moci být na této cestě nápomocni a už teď Vám můžeme slíbit, že se v tomto roce můžete těšit na jedinečné projekty a revitalizaci portfolia Sensitiv Imago.Jako první novinku Vám můžeme již teď představit software „Test-Effect“, který je v tomto okamžiku již oficiálně v prodeji. Toto dlouho očekávané rozšíření Sensitiv Imago Aureoly Vám umožní testovat energetický vliv preparátů a kompenzačních metod, a to nejen na fyzické tělo jako tomu bylo doposud, ale i na psychické rovině, která se zásadním způsobem podílí na celkovém zdravotním stavu člověka. Praxe už nám mnoho let potvrzuje, že byť je tato součást člověka často opomenuta, ve skutečnosti se jedná o jeden z hlavních pilířů, na kterých stojí cesta za zdravím.


Ještě jednou Vám proto přejeme vše nejlepší v Novém roce 2022, a především zdraví, pohodu a osobní spokojenost. Děkujeme Vám všem!


Team Praha ALFA-MED a Bioar AltemedicumNOVINKY 2020-2021: z Evropského ředitelství pro výrobu a distribuci v Praze


 1. Sensitiv Imago PLASMA - NOVÝ nástroj na potlačení virových infekcí a korekci orgánů a soustav (aktualizováno pro Covid-19) Představujeme NOVOU GENERACI zařízení s jedinečnou DNA a RNA databází frekvencí a intuitivním zabudovaným softwarem bez nutnosti použití externího počítače. Klientská databáze s možností individuálních rozšíření a profesionální školení je samozřejmostí. Klikněte pro detaily.

 2. Sensitiv Imago ANGEL Green mobile - mobilní verze našeho bestselleru na ochranu před EMF / 5G je na světě. Nový přenosný kompaktní model je plně k dispozici pro neutralizaci EMF, 5G, vlivu mobilních telefonů, záření, geopatogenínch zón a harmonizaci struktury vody. Klikněte pro detaily.

 3. Školení, kurzy a idividuální konzultace jsou Vám stále k dispozici Potřebujete znát novinky? Chcete vědět, co je nového v oblasti frekvenční a holistické medicíny, wellness či beauty? Chcete rozššířit Vaše současné znalosti a zlepšit tak Vaši současnou praxi? Objednejte se na konzultaci a přijeďte k nám nebo si domluvte lekci online.

 4. Podpořte Vaše zdraví!
  Připravili jsme řadu balíčků, které Vám s tím mohou pomoci:
  • Ochraňte Váš dům, byt či auto před negativními zátěžemi elektromagnetických emisí - počítače, mobilní telefony, wi-fi routery, 5G, geopatogenní zóny, ...
  • Sestavte si komplex na domácí relaxaci a frekvenční kompenzace připojením jednoduchého rozšíření k notebooku či tabletu. Bude sloužit Vaší rodině po celá léta a pomůže zvládat dobu, kdy nemůžete navštívit své terapeuty.
  • Udělejte si rok 2021 rokem péče o Vaše zdraví a mysl.

  Klikněte sem a vyžádejte si podrobnosti a osobní konzultaci.

 5. ONLINE pomoc pro Vaši klientelu - Sensitiv Imago Digi-Healer Streamer a jedinečná online platforma MyStreamer. Jak chráníte svou praxi před pokračujícími omezeními spojenými s sířením COVID-19? A co celkové obtíže pro Vaše klienty a pacienty, kteří za Vámi nemohou docházet? Představujeme naši novou online léčebnou platformu, která je odpovědí na tento problém - od nynějška budete moci svým klientům sloužit oběma způsoby, offline i online.

KLIKNĚTE ZDE a vyžádejte si podrobnosti a osobní konzultaci.Sensitiv Imago LABs - Nastavení efektivní profesionální praxe
(lékaři, terapeuti, školitelé, odborníci na výživu a další)


Technologie Sensitiv Imago LABs jsou postaveny na více než 23 letech zkušeností naší společnosti s prací s principy biorezonance, biologické zpětné vazby a biofotonové holografie (GDV / Kirlian). Každá nemoc, mikroorganismus či dokonce emoce má svou individuální vibraci nebo rezonanční frekvenci. Každá buňka nebo orgán existuje ve specifickém frekvenčním rozsahu. Stanovením spektra kmitočtu a prostřednictvím biologické zpětné vazby s buňkami můžeme identifikovat zdravé nebo nezdravé procesy v organismu a poté je spojit s výběrem holistických léčebných postupů.Sensitiv Imago LABs je Vaše možnost připravit si komplexní praxi založenou na školení SI technologií a přípravy na uchopení celého spektra na obchodní úrovni. Sensitiv Imago LABs byly vytvořeny Evropským ředitelstvím pro výrobu a distribuci Sensitiv Imago, aby Vám pomohly posoudit stav organismu na všech úrovních - fyzické, psychologické, energetické i environmentální. Zařízení Sensitiv Imago LABs používají biologickou zpětnou vazbu, vedení frekvencí a biofotonovou analýzu k zajištění přesného (až s 96% přesností) dynamického odhadu abnormalit a identifikace poruch v biologickém objektu. Vyšetření organismu trvá jen 5–30 minut (v závislosti na zvoleném zařízení) a poskytuje komplexní pohled na úroveň zdraví - umožňuje individuální holistický léčebný program. Můžete získat celkový obraz o celém organismu, nejen o oddělených částech, a uvidíte příčiny a vzájemné souvislosti mezi stávajícími zdravotními problémy a riziky potenciálních onemocnění. Díky správnému a včasnému vyšetření mohou lékaři najít správnou, individuálně přizpůsobenou léčbu a nelékařští terapeuté mohou poskytovat individuální kompenzace podle frekvencí a testovat účinnost jakýchkoli jiných metod, které používají a tím Vám zajistí komplexní monitoring a péči pro celý Váš organismus. Použitím Sensitiv Imago LABs se můžete a) dozvědět o fungování jakéhokoli orgánu nebo systému ve vašem těle, b) identifikovat raná stádia patologických homotoxikologických procesů, c) pochopit, jaké specializované lékaře musíte navštívit, d) najít nejvíce ekologické a ekonomické způsoby uzdravení, e) získat komplexní hodnocení do 30 minut, f) poskytovat cenné služby svým pacientům a klientům.


KLIKNĚTE ZDE a vyžádejte si podrobnosti a osobní konzultaci.


10 NEJLEPŠÍCH VÝHOD SENSITIV IMAGO LABS:

 1. Skenuje a uzdravuje na všech úrovních: fyzické, psychologické, stresové, energetické, environmentální.

 2. Nové ozdravné moduly pro rozšíření léčebných možností zařízení Sensitiv Imago 100 500,130,530.

 3. Nové možnosti účinného distančního ozdravování (osobní i pro pacienty).

 4. Nové mobilní uzdravovací gadgety obsahující hotové rezonančními ozdravné komplexy.

 5. Možnost přístupu na online ozdravný portál za účelem energetické harmonizace.

 6. Možnost pro lékaře na vyžádání vytvořit personalizované ozdravné komplexy pro VIP klienty.

 7. Možnost využívat Sensitiv Imago rezonančních ozdravných účinků doma, v práci i na cestách.

 8. Plná flexibilita: všechny přídavné léčivé moduly lze použít jako samostatné zařízení.

 9. Nový systém je určen pro další rozšiřování ozdravných modulů.

 10. Sestavte si vlastní Sensitiv Imago LAB - pro jednotlivce, rodinu nebo firmu.


Důležité výhody při přímém jednání s centrem v Praze:

 1. Získáte spolehlivé technologie, které jsou osvědčené a poskytují výsledky operátorům po celém světě.

 2. Získáte evropskou záruku na originální technologii a evropský záruční servis.

 3. Získáte kvalitní vzdělání od evropských certifikovaných anglicky mluvících trenérů.

 4. Všechny technologie Sensitiv Imago LABs mají nelékařskou certifikaci a nemají žádná omezení použití.

 5. Pomůžeme vám vytvořit si vlastní Sensitiv Imago LABs na základě Vašich potřeb a rozpočtu.

 6. Bez ohledu na zemi, ve které se rozhodnete pracovat Vám poskytneme všechny oficiální evropské dokumenty pro bezpečný dovoz a legální použití.

 7. Můžete získat všechny úrovně školení online nebo v centrech od skutečných praktiků.

 8. Máme 23 let zkušeností v oblasti holistické medicíny, biorezonance a kvantové fyziky.

 9. Jsme odborníci v medicíně, alternativní medicíně a biorezonanci. Nepoužíváme prodejce.

 10. Všechny technologie Sensitiv Imago LABs jsou zcela bezpečné pro děti, těhotné ženy a osoby staršího věku.

European Sensitiv Imago LABs je spolehlivou a bezpečnou volbou pro lékaře a pro rozvoj osobního zdraví.KLIKNĚTE ZDE a vyžádejte si podrobnosti a osobní konzultaci.


Zaujali jsme Vás? Navštivte nás
nebo nám napište!

Kontakt


Naši partneři