european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


O Praha Alfa-Med

Naše první evropská společnost, která se zabývala biorezonancí byla založena roku 1996. Jmenovala se GK VITAL s.r.o. V tu dobu nebylo moc lidí kteří měli velké povědomí o obrovských možnostech biorezonance. Naší misí bylo tedy představit tyto možnosti Evropě a celému světu tak, jak je to teď. Neustále jsme testovali velké množství různých medicínských zařízení a metod.

Po letech pečlivého zkoumání se naše společnost rozhodla začít uzce spolupracovat s holdingem ALFA-MED, který je tvůrcem a výrobcem dle nás nejlepšího diagnostického zařízení - Sensitiv Imago. Tato spolupráce se pro nás stala klíčovým bodem, protože jsme konečně našli to co jsme celou tu dobu hledali - kvalitu, preciznost, spolehlivost a inovaci.

Po několika letech vzájemně prospěšné spolupráce jsme zalozili naší další evropskou společnost Praha ALFA-MED s.r.o., která se stala oficiální Evropskou součástí Holdingu ALFA-MED. Nyní je ALFA-MED Hodling oficiálním výrobcem a dodavatelem přístrojů Sensitiv Imago na území Evropské unie a v dalších státech Evropy a Asie.

Spolupracujeme také s organizací Bioar Altermedicum, která v rámci naší činnosti a výzkumů rozšiřujících možnosti moderní medicíny, poskytuje prezentace a školení pro klienty a uživatele Sensitiv Imago.

Jsme umístěni přímo v srdci Evropy, v Praze. Jde o pozoruhodně krásné město, které je zároveň velmi pohodlné, s komfortně umístěným letištěm spolupracujícím s mnohými světovými destinacemi. Také to k nám z mnoha okolních států Evropy zabere maximálně několik hodin autem.

Pokud máte zájem dozvědět se o přístroji Sensitiv Imago více informací ještě před tím, než se rozhodnete o nákupu, můžeme Vám nabídnout bezplatnou nezávaznou prezentaci v naší kanceláři v Praze. Je-li pro Vás obtížné nás navštívit osobně, můžeme Vám nabídnout online prezentaci, které se můžete zúčastnit v jakémkoliv pro Vás pohodlném místě (v práci, na cestách či v pohodlí domova).

Naši partneři