european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Elizabeth, Velká Británie

S ALFA-MED Praha jsem začala spolupracovat již před třemi lety, kdy jsem se stala uživatelem diagnostického přístroje Sensitiv Imago. Využití tohoto zařízení v mých klinikách bylo vzrušující zkušeností a Sensitiv Imago se stal vítaným přírůstkem. Je totiž více než schopný diagnostikovat základní příčiny onemocnění způsobených parazity, bakteriemi, viry nebo houbami, ale i posoudit napětí a stres organismu, který je způsobený moderním způsobem života.


Případy jako astma, svalové poškození, únava a vyčerpání jsou jen některé příklady, které byly pomocí tohoto zařízení úspěšně řešeny. Kromě zařízení Sensitiv Imago do našeho portfolia přibyla i technologie Sensitiv Imago Angel a nedávno i přístroj Aureola. To mi nyní na stabilním pracovišti umožňuje identifikovat, posoudit, kompenzovat a následně znovu posoudit úspěšnost mé práce. Systém Sensitiv Imago® LABs Vám umožní lépe se postarat o své klienty a posunout svou práci na zcela jinou úroveň.Aleksander, Slovensko

Rád bych se s Vámi podělil o to, jak technologie Sensitiv Imago Angel pomohla zlepšit zdravotní stav mé dcery.
Toto je náš příběh spojený s použitím technologie Sensitiv Imago Angel.
Dne 30. 1 2017 byla u mé dcery diagnostikovaná idiopatická trombocytopenická purpura.


Normální stav trombocytů (krevních destiček) v krvi je v rozmezí od 140 do 340 x 10*9/l. Pokud hladina klesne pod 40 x 10*9/l, je to považováno za kritické.


30. 1. 2017 měla hladinu trombocytů 4 x 10*9/l. Hrozilo riziko vnitřního krvácení a její kůže byla pokryta velkým množstvím červených skvrnek, způsobených krvácením do kůže.
Po 10 dnech v nemocnici a dvou ošetřeních imunoglobulinem měla k datu 9. 2. 2017 hladinu trombocytů v krvi 9 x 10*9/l.
16. 2. 2017 měla trombocyty na hladině 12 x 10*9/l
23. 2. 2017 byla hladina trombocytů v krvi stejná, jako o týden dříve, tedy 12 x 10*9/l. Její kůže byla stále pokryta červenými skvrnkami, jako v první den nástupu do nemocnice.
23. 2. 2017 jsme v našem domě zapojili technologii Sensitiv Imago Angel.
2. 3. 2017, tedy desátý den používání Sensitiv Imago Angel, byla hladina trombocytů 32 x 10*9/l a červené skvrny začínaly mizet.
30. 3. 2017, tedy třicátý osmý den používání Sensitiv Imago Angel, hladina trombocytů stoupla na 266 x 10*9/l. Kůže byla bez známek červených skvrnek a dcera byla kompletně bez projevů onemocnění, jako kdyby se nic nestalo.
31. 3. 2017 byla dcera vyšetřována na alergie, které ji byly prokázány rok před tímto kontrolním vyšetřením. Jednalo se o alergie například na psi a kočky. Všechny její alergie zmizely.


Já a moje rodina jsme ohromeni takovými výsledky a s používáním technologie Sensitiv Imago Angel jsme absolutně spokojení.Wanda, Velká Británie

Muž, 68 let

Od roku 1980 jsme v naší rodině ze zdravotních důvodů přešli na makrobiotickou filozofii a výživu. V krátké době byl překvapivý výsledek. Zdravotní problémy zmizely. Silně mě tato filosofie oslovila. Od té doby studuji různé alternativní směry.


Mnoho let jsem na konzultacích využíval orientální diagnostiku, Ir-is, Su Jok, diagnostiku jazyka a mnohé další diagnostické pohledy. Sem tam se vyskytli klienti, kteří měli určité pochybnosti.


Mým snem byl neinvazivní přístroj s medicinskou certifikací a vysokou přesnosti analýz. Když jsem se dozvěděl o přístroji SENSITIV IMAGO 500, hned jsem si ho pořídil, byl jsem z jeho možnosti unesen. Mohu nalézt kořen problémů, který orgán potřebuje pomoc, geopatogenní zóny, toxické zátěže, parazitární zátěže, možnost testování potravin, potravinových doplňků a léků, čištění a harmonizace klienta pomoci BRT a Mora terapie. Vytvoření spektronozod které mají velmi efektivní způsoby léčby. Někteří klienti tvrdí, že globule jsou mnohem účinnější než léky.


Dostal jsem se na vrchol blaha. Klienti dostávají odborné kvalifikované informace, protože NLS diagnostika je unikátní diagnostický systém, který umožňuje sledovat tělesný stav a včas rozpoznat vznikající problém.


Prevence je nejlepší cesta, ovšem někdy to někdo podcení, nebo nepochopí.
Před 2 lety jsem na základě analýzy, našel podezření na počáteční karcinom dělohy (byl velmi malý).
Snažil jsem se klientce vysvětlit příčinu s nutnosti udělat změny. Doporučil jsem změnu životosprávy a výživy, zdůraznil potraviny, které je potřeba vyloučit nebo silně omezit. Dále jsem jí doporučil neutralizaci negativních polí. Ležela na geopatogenní zóně, budila se mobilem a dohodli se na pravidelných kontrolách. Upozornil jsem ji, pokud bude progres, bude nutné navštívit gynekologa.


Na podzim 2016 volala paní, kterou jsem zpočátku nevěděl kam zařadit, mluvila, že byla na vyšetření a má rakovinu dělohy, co má dělat. Vyhledal jsem paní v databázích, kontrolu žádnou neměla, přečetl jsem jí z doporučení, co měla dělat, aby se tomu vyhnula. Odpověděla, že pár dní po návštěvě u mne, byla u gynekologa, který jí řekl, že je naprosto v pořádku. Z toho důvodu nedělala nic z mého doporučení. Po operaci už pochopila a teď na sobě pracuje a SENSITIV IMAGO 500 všude vychvaluje.


Někdo zase nemá důvěru, klient čekal na totální endoprotézu kolenního kloubu, když ho přivedla manželka byl naštvaný, že musel o berlích stoupat ke mně do poradny v patře. Prohlásil, že má domluvenou operaci a nic jiného mu nepomůže. Po analýze jsem mu doporučil, že než dostane termín na zákrok, můžeme udělat léčení BRT a Mora terapii. Bublal, že to nemá žádný význam, ale manželka prohlásila, že ho na procedury dotáhne. Nakonec endoprotézu nepotřeboval. Po několika měsících byli v Krkonoších, kde chodili dlouhé túry. Nedávno se mě ptal, proč takové vynikající přístroje nemají lékaři. Informoval jsem ho, že i někteří lékaři přístroj vlastní. Dodal, takovou techniku by měli mít všichni.


Když jsem si přivezl AUREOLU, kde vyhodnotí elektromagnetické pole aury a čaker, má regenerační program LOTOS, který provádí optimalizaci čaker. Tak se rozšířil pohled s fyzické roviny na duševní i duchovní rovinu.


Trojrozměr přístrojů SENSITIV IMAGO 500, AUREOLA a ANGEL, přináší silný komplex v analýze, optimalizaci organismu a harmonizaci bytu.


Po svých mnohaletých praktických zkušenostech mohu každému zájemci vřele doporučit.Žena, 25 let

Už jako sedmiletá jsem trpěla chronickými bolestmi břicha. Absolvovala jsem mnohá vyšetření v nemocnici, ale dle výsledků jsem byla zcela zdravá a lékaři to přisuzovali spíše špatnému stravování. Postupem času byly bolesti stále častější, kolem puberty dosáhly takové úrovně intezity, že jsem omdlévala a nebyla jsem schopna chodit do školy, sportovat a zapojit se do běžných aktivit života. V tomto období jsem absolvovala další vyšetření v nemocnicích a specializovaných pracovištích. Následovaly početné odběry krve, sonografická vyšetření, EEG, atd. Všechna vyšetření však byla stále bez nálezu, kromě drobně zvětšeného slepého střeva, na zákadě něhož mi byla doporučena operace. Ta měla za cíl zjistit, co je špatně a bez záruky jakéhokoliv výsledku, odebrání slepého střeva.


V této době jsem také dostala možnost absolvovat vyšetření na přístroji Sensitiv Imago. Absolvovala jsem měření celého organismu, a byla mi odhalena příčina bolestí – funkční porucha slinivky a dvanáctníku. Operaci jsem proto odmítla a podstoupila 3měsíční kompenzační kůru s využitím zařízení a individuálně zvolených doplňků. Postupem času jsem byla schopna se vrátit k normálnímu životu a cítila jsem se o mnoho lépe. Čas od času ale bohužel docházelo ke krátkodobému zhoršení stavu a stále nebylo zcela jasné, v čem tkví primární příčina potíží.


Díky vlastní zkušenosti se Sensitivem v roli pacienta jsem zatoužila poznat jeho možnosti více do hloubky a tak jsem se stala nejprve operátorem Sensitivu Imago a následně i školitelem. Taková práce ale vyžaduje ochranu - pomocníka, který pomůže předejít nadměrnému vyčerpání a pomůže vytvořit komfortní atmosféru nejen pro mě, ale i pro mou klientelu.


A přesně takového pomocníka jsem našla v Angelu, který dokáže „očistit“ a zpříjemnit okolní prostředí, ochránit energetické pole organismu před geopatogenními zónami a elektrosmogem, a usnadní provedení vyšetření, protože i operátor i klient se cítí komfortně a uvolněně.


V roce 2016 se objevila Aureola – zařízení, které ukázalo spojitost mezi mým psychickým emočním stavem a postiženými orgány. Aureola tak ukázala to, co při vyšetření zjistil Sensitiv, ale na mnohem hlubší úrovni, díky čemuž bylo konečně zjištěno, co způsobilo mé dřívější dlouhodobé zdravotní potíže.


Vyšetření na Aureole i na Sensitivu Imago zároveň umožnilo si vytvořit komplexní obrázek o mém zdravotním stavu. Emoce zodpovědné za podráždění slinivky a odpovídajících meridiánů – sarkasmus a jízlivost – jsem se pokusila zcela vyškrtnout ze svého života a mé potíže zcela zmizely.


SI Ultimate Complex poskytuje opravdu unikátní možnost přistupovat k léčbě klienta tak, aby to skutečně zlepšilo kvalitu jeho života. Spojení tří specializovaných zařízení umožňuje identifikovat a napravit stávající potíže sestavením kauzálního řetězce, a také pomoci klientovi udržet své zdraví i po návratu do běžného života.


Petra, Česká republika

Přístroj Sensitiv Imago 530 jsem vyzkoušela na sobě, své rodině a na svých klientech. Tento přístroj nám všem změnil život, je to úžasný prostředek k docílení dobrého zdravotního stavu. Mně osobně pomohl s odstraněním myomů, téměř odstranil migrény.


Ještě před 3 lety jsem brala více jak 6 druhů léků a přibližně 5x do roka antibiotika, nyní beru pouze jediný lék a antibiotika jsem od té doby měla pouze jednou. Co je ale nejdůležitější, cítím se výborně.


Výborné výsledky se prokázaly u chybějící menstruace klientek v produktivním věku, po harmonizacích a nastavení detoxikačního protokolu se menstruace dostavila.


Veliké plus této technologie vidím hlavně při prevenci, nebolestivosti, takže je vhodná i pro děti, a dokáže odhalit riziko zdravotních problémů ještě předtím, než se projeví jejich důsledky.


Aureolu S máme jen chvíli, ale vidím v tomto přístroji velký potenciál, nejenže ihned vidíme, jak různá terapie nebo produkt působí na organismus, ale navede nás na problém v příslušném energeticky zatíženém orgánu. Velikou výhodou je i to, že je možné harmonizovat vychýlené čakry. To beru jako velký bonus, protože v této uspěchané době se člověk zastaví u meditace a už jen to je pro každého z nás prospěšné.


Sensitiv Imago Angel, tato malá lampička je úžasný pomocník, a to nejen doma, ale především v poradně, kde pracuji. Od té doby, co ho mám, se cítím lépe, nejsem po celém dni tak unavená. O tom, že opravdu funguje, jsem se přesvědčila tuto zimu, kdy ke mně přicházeli nemocní klienti více než 5 měsíců a já zůstala zdravá.


Za všechny přístroje jsem vděčná, protože nám všem pomáhají a prostřednictvím nich můžeme i my v naší poradně pomáhat ostatním.
Kontaktujte nás


Naši partneři