european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


Bioar Altemedicum Academy 2022


Již v loňském roce jsme spustili nový vzdělávací kurz „NEW MEDICINE SESSIONS" (kurz je ukončen certifikátem). A protože se nám již začínají hlásit lidé na další termíny kurzu, rádi bychom pozvali i Vás. Upoutávku naleznete níže. Kurz probíhá paralelně ve dvou jazycích a to v anglickém a českém. Pro ty, kteří se nemohou účastnit kurzu od samého začátku, jsou k dispozici nahrávky a materiály.Hlavním cílem je sdílet poznatky, které byly potvrzeny v naší praxi a praxi našich uživatelů po celém světě. Během několika posledních let jsme testovali praktickou aplikaci těchto znalostí s klienty ve všech našich pobočkách napříč Českou a Slovenskou republikou a ve vybraných zemích světa.


Naše lekce Bioar Altemedicum Academy v programu New Medicine Sessions začaly na podzim roku 2022 kurzem „Psycho-Energy Intelligence Course". Je totiž základem, který je jádrem všeho, co dnes jako praktikující terapeuté děláme. Zde ukážeme, jak integrujeme bioenergetiku, psychosomatiku, vědu a naše technologie do ještě hlubšího holistického pohledu na člověka.


Psycho-Energy Intelligence Course


Zázemí: podpořeno 15 lety vlastního výzkumu naší společnosti a potvrzenými poznatky v medicíně, technologiích a psychosomatice


Přednášející: lídři společnosti, energetičtí terapeuté, LifeStyle & Health poradci s desítkami let aktivní praxe


Obsah kurzu: 10 modulů/přednášek (teorie a praktický výklad)


Formát: přibližně 3hodinové bloky, podklady, dokumentace, nahrávky


Kapacita: Skupiny v počtu 15-20 osob


Cena: na dotaz (online a ofline verze)


Pro koho je kurz určen? Pro terapeuty (lékaře i nelékaře) s atestacemi ve všech oborech, psychology, specialisty na psychosomatiku, specialisty na závislosti, poradce v osobním rozvoji, Lifestyle a Health kouče a další specialisty zabývající se celostním zdravím.


Kurz ale není určen pouze pro vás - bude veden tak, aby i vaše přímá klientela využila znalostí, které v kurzu načerpají. Čím více informací o fungování bioenergetiky získají, tím efektivnější bude vaše práce s nimi – pomozte jim i sobě k rychlejší cestě ke zdraví.


Program celého kurzu:


1. Přednáška - Bioenergetická stavba Země a člověka. Tvorba bioenergetických úrovní a center. Interakce bioenergetických struktur přírody a člověka.


2. Přednáška - Anatomická a fyziologická struktura bioenergetických center člověka. Jejich interakce a vliv na psychosomatiku.


3. Přednáška - 1. úroveň a první energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


4. Přednáška - 2. úroveň a druhé energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


5. Přednáška - 3. úroveň a třetí energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


6. Přednáška - 4. úroveň a čtvrté energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


7. Přednáška - 5. úroveň a páté energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


8. Přednáška - 6. úroveň a šesté energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


9. Přednáška - 7. úroveň a sedmé energetické centrum. Koncepce, vlivy na zdraví, příklady z praxe.


10. Přednáška - Technologie a věda - víceúrovňové léčení člověkaNaši partneři