european production and distribution
office of Sensitiv Imago
     


MORA®Beauty – Automatizovaná biorezonance pro krásu, energii a relaxaci !


Know-how

MORA BEAUTY je novátorský přístup pro moderní a neustále se rozvíjející wellness a kosmetický průmysl, který se úspěšně etabloval v zemích Evropské unie a ve světě. Jedná se o jedinečnou technologii pro korekci estetických nedostatků, snížení stresové zátěže, korekci váhy a redukci únavy. MORA BEAUTY je výsledkem mnohaleté pečlivé práce odborníků v oblasti biorezonance, krásy a energetické korekce.


Biorezonance

Využití MORA®Beauty bylo důkladně testováno v praxi a je postaveno na principu biorezonance. Při biorezonanci jsou snímány elektromagnetické kmitočty a před tím, než se vyšlou zpět, jsou elektronicky zpracovány.


Beauty moduly jsou založeny na poznatcích komplementární medicíny. Aplikace metod MORA Beauty nejsou lékařské terapie, ale kosmetické a energetické wellness procedůry.


Automatizované protokoly

Vyjímečnost aplikací MORA®Beauty spočívá v kombinaci špičkového designu, exkluzivních protokolů krásy a wellness a automatizovaných procedur řízených intuitivní softwarovou aplikací. Operátor se řídí pokyny na obrazovce, což dělá jeho práci nejen jednodušíí, ale také příjemnější. Díky tomu je MORA®Beauty ideální pro celou řadu využití v oblastech wellness, SPA, krásy, omlazení, naturopatie, relaxace a tudíž je vhodná pro všechny druhy celostních terapeutů.


Hi-Tech Design

Další předností MORA-BEAUTY je její futuristický design, který potěší estetické chutě i těch nejnáročnějších profesionálů. Počínaje dokonalým zpracováním až po uživatelsky přívětivé rozhraní získáte pocit profesionální technologie na úrovni VIP, která rozhodně upoutá pozornost Vašich klientů a zdůrazní vysokou úroveň Vaší praxe.


Vše, co operátor potřebuje pro efektivní práci, je na dosah ruky. Software Vás provede celým procesem pomocí pokynů na obrazovce krok za krokem. Tedy budete mít vždy po ruce “instruktora”, který bude řídit Vaše kroky.


MORA® Beauty je skutečně samoobslužným řešením, které zahrnuje vše potřebné:

  • Vícekanálová technologie
  • Jednotnost MORA®
  • Dotyková obrazovka
  • Software s pokyny na obrazovce
  • Snadná přeprava (7-8 kg)
  • Připojení k síti s možností centrální databáze
  • Aktualizace přes internet
  • Možnost kontroly substancí a orgánů pomocí speciálních testů
  • Frekvence 0,1 Hz - 1 MHz


Rádi poradíme s individuální konfiguraci softwaru dle vašich požadavků a potřeb. Přijďte se na Moru podívat a objednejte se nezávaznou prezentaci, kde Vám rádi odpovíme na všechny Vaše otázky.Naši partneři